Угорщина блокує санкції ЄС, вимагаючи часу для переговорів США та росії
Угорщина блокує санкції ЄС, вимагаючи часу для переговорів США та росії

Угорщина блокує санкції ЄС, вимагаючи часу для переговорів США та росії

Угорщина не підтримає продовження санкцій проти російських і білоруських осіб на засіданні Ради із закордонних справ Європейського Союзу. На думку Будапешту, необхідно дати час для американо-російських переговорів.

Про це заявив міністр закордонних справ і торгівлі Угорщини Петер Сійярто, повідомляє HirTV.

Згідно із заявою міністерства, Сійярто перед запланованою зустріччю з радником з національної безпеки США повідомив, що європейські ліберальні політики явно хочуть, щоб Україна продовжувала війну, а також штовхають у цьому напрямку українського президента.

​​​​​​​"Звичайно, я не знаю, наскільки потрібно штовхати в цьому напрямку, але точно те, що вони постійно надихають і спонукають українського президента продовжувати війну", - сказав він.

Тоді він оголосив, що Рада із закордонних справ Європейського Союзу збереться наступного понеділка, і що вже існує великий тиск на уряд Угорщини, щоб продовжити санкції, які спрямовані в першу чергу проти росіян і білорусів, тоді як термін їх дії закінчується не раніше 15 березня, а рішення має бути прийнято до 10 березня.

"Однак очевидно, що європейські провоєнні політики поспішають вперед і намагаються створити труднощі у встановленні миру, постійно прагнучи блискавично ухвалити рішення в Брюсселі, які можуть перешкодити миротворчому процесу", - сказав він.

"Ми не погодимося продовжити режим санкцій щодо фізичних осіб у понеділок на півроку", - заявив Сійярто.

Як обґрунтування цього він зазначив, що є час до 10 березня, коли має бути прийнято рішення про продовження санкцій і час має бути даний на американсько-російські переговори, тому, за його словами, важливо запобігти будь-яким рішенням, які можуть перешкодити успіху.

Нагадаємо, посли країн-членів Європейського союзу погодили 16-й пакет санкцій для росії, який буде остаточно ухвалено у понеділок, 24 лютого, на Раді ЄС з питань закордонних справ.

Теги по теме
война Евросоюз санкции Венгрия
Источник материала
loader
loader