Український агрохолдинг співпрацюватиме з NASA: чому це важливо
Український агрохолдинг співпрацюватиме з NASA: чому це важливо

Український агрохолдинг співпрацюватиме з NASA: чому це важливо

Агрохолдинг “Нібулон” і NASA Harvest, програма космічного агентства NASA, оголосили про стратегічне партнерство для зміцнення продовольчої безпеки. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

Зазначається, що співпраця NASA Harvest та «Нібулон» полягає в поєднанні супутникових даних і аналітики в агровиробництві та сільському господарстві.  

«Партнерство з «Нібулон» надає NASA Harvest важливі відомості для аналізу виробництва основних сільськогосподарських культур в Україні, допомагаючи українському уряду оцінювати врожайність як на вільних, так і на окупованих територіях. Завдяки використанню польових даних «Нібулону» ми вдосконалюємо наше дослідження, перевіряючи та калібруючи моделі розпізнавання культур”, – зауважила Олександра Олійник, менеджерка стратегічних партнерств NASA Harvest в Україні.

За її словами, стратегічне розташування полів  агрохолдингу в Миколаївській області, поблизу лінії фронту, дасть можливість отримувати точні дані з місць, розташованих максимально близько до окупованих територій. 

“Поєднуючи експертизу NASA Harvest в галузі дистанційного зондування з досвідом «Нібулону» у сільськогосподарському виробництві, ми можемо сприяти створенню більш сталого та стійкого майбутнього для глобальних продовольчих систем”, – додала Олійник.

Як розповів директор з агровиробництва «Нібулону» Олег Веселов, в агрохолдингу переосмислили підхід до сільськогосподарського виробництва, змістивши фокус на ефективність та прибутковість через інвестиції.

Відчутні результати побачили вже в перший рік роботи за новою моделлю: ріст EBITDA з $200/га до $800/га, залежно від регіону, та збільшення виробництва на 60% у порівнянні з попереднім роком.

“Дякуємо NASA Harvest за підтримку та цінні дані, які сприяли нашим управлінським рішенням. Це партнерство яскраво демонструє, як міжнародна співпраця може впливати на подолання глобальних проблем продовольчої безпеки”, – наголосив Веселов.


Перегляди: 0
Источник материала
loader
loader