На Харківському напрямку росіяни атакували один раз — Генштаб ЗСУ
На Харківському напрямку росіяни атакували один раз — Генштаб ЗСУ

На Харківському напрямку росіяни атакували один раз — Генштаб ЗСУ

Агресор надалі не відмовляється від своїх планів щодо окупації території України, створює тиск на позиції наших підрозділів. Сили оборони України вживають заходів щодо зриву дій противника, завдають втрат у живій силі та техніці. Загалом, від початку доби відбулося 57 бойових зіткнень. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

Від цинічних обстрілів з території російської федерації постраждали прикордонні населені пункти, зокрема Зарічне, Порозок, Середина-Буда та Кучерівка Сумської області; Мхи Чернігівської області.

На Харківському напрямку ворог намагався просунутися у бік Бочкового, отримав відсіч.

На Куп’янському напрямку ворог активних наступальних дій не проводив, перманентно здійснює обстріли позицій Сил оборони та населених пунктів, залучає ударні БпЛА, проводить розвідку.

Источник материала
loader
loader