Гурт Ziferblat із піснею Bird of Pray зміцнює свої позиції на «Євробаченні-2025»
Згідно з оновленими букмекерськими прогнозами, Україна повернулася до топ-10 рейтингу фаворитів. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на сайт Eurovisionworld.com.
Зростання рейтингу України є цілком передбачуваним, адже більшість країн-учасниць уже презентували свої конкурсні пісні. Суттєво підвищити шанси України на перемогу може ревамп треку Bird of Pray, прем’єра якого запланована на найближчі дні.
Прогнози букмекерів наразі є попередніми і можуть значно мінитися після перших репетицій на сцені конкурсу «Євробачення» у травні.
«Главком» також повідомляв, що після перемоги на Національному відборі учасники гурту Ziferblat поширили у соцмережі пост «виняткової вдячності». Вони подякували суспільному мовнику та креативному продюсеру Нацвідбору Герману Неонову, журі та власній команді.
Раніше засновники гурту Ziferblat, брати Данило і Валентин Лещинські, розповіли, що їхня пісня Bird of Pray – «перш за все про свободу, про цикл життя й надію на щасливе майбутнє».
