/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F72%2F5137b540ffb42bab76821f95ff126476.jpg)
Трамп підтвердив припинення військової допомоги Україні: Хочете ще 5 років війни?
Про це повідомляє The New York Times, зазначаючи, що це стало частиною низки радикальних дій, включно зі скороченням держагентств, початком торгової війни та підтримкою президента Росії Володимира Путіна.
У своїй промові, що тривала понад 100 хвилин, Трамп торкнувся війни в Україні, запитавши: 'Чи хочете ви продовжувати її ще п’ять років?' Проте він не пояснив, як припинення військової допомоги вплине на конфлікт, не запропонував бачення справедливого миру та не згадав про гарантії незалежності України з боку США чи Європи.
Видання зазначає, що президент також не вказав, чи доведеться Путіну йти на поступки.
Цей крок викликав занепокоєння серед союзників, які, за словами NYT, 'натискають кнопки паніки' через зближення Вашингтона з Москвою.
У промові Трамп зосередився на виправданні своїх дій, але не розкрив їхніх наслідків для України чи міжнародної безпеки.

