На Миколаївщині минулої доби через ворожий обстріл поранені двоє людей
На Миколаївщині минулої доби через ворожий обстріл поранені двоє людей

На Миколаївщині минулої доби через ворожий обстріл поранені двоє людей

На Миколаївщині 7 березня під час ворожого обстрілу села Парутине Куцурубської громади зазнали поранень двоє людей.

Про це у Телеграмі повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає Укрінформ.

«Учора, 7 березня, ворог сім разів атакував дронами типу FPV Куцурубську громаду та о 08:43 здійснив артилерійський обстріл громади. Внаслідок однієї з атак у селі Парутине було поранено 51-річну жінку та 48-річного чоловіка», - написав Кім.

За його словами, пораненому чоловікові медичну допомогу надали на місці, а жінку госпіталізували до лікарні у Миколаїв. Наразі її стан медики оцінюють як стабільний.

Унаслідок ворожої атаки пошкоджень зазнали два житлових будинки.

А в селі Дмитрівка внаслідок обстрілів пошкоджено будинок на території виробничого підприємства. Постраждалих немає.

У ніч проти 8 березня силами та засобами протиповітряної оборони на Миколаївщині знищено один БпЛА типу Shahed 131/136.

Як повідомлялось, 1 березня ворог атакував дронами типу FPV Куцурубську громаду. Внаслідок обстрілу в селі Дмитрівка пошкоджено автомобіль та лінії електромереж. Крім того, було знеструмлено чотири села.

Теги по теме
война Обстрел
Источник материала
loader
loader