На Донеччині із зони примусової евакуації вивезли усіх дітей
На Донеччині із зони примусової евакуації вивезли усіх дітей

На Донеччині із зони примусової евакуації вивезли усіх дітей

У населених пунктах Донецької області, де проводилася примусова евакуація, вивезли усіх дітей, але у зоні активних бойових дій в області ще залишається 211.

Про це на онлайн-брифінгу повідомила в.о. начальника служби у справах дітей Донецької ОВА Юлія Рижакова, передає кореспондент Укрінформу.

«Станом на сьогодні із дітей, які підлягають обов’язковій евакуації у примусовий спосіб з батьками чи особами, які їх замінюють, та іншими законними представниками на ранок у селі Мирне Комарської сільської територіальної громади залишалася одна дитина з однієї сім’ї. Але станом на зараз (на вечір 19 березня – ред.) вона вже евакуйована», - сказала Рижакова.

За її словами, із зони примусової евакуації, які були визначені в Донецькій області, вивезли всіх дітей.

Рижакова зазначила, що за минулий тиждень було евакуйовано загалом дев’ять дітей, а це дев’ять сімей: з Комарської сільської територіальної громади було евакуйовано сім дітей з шести сімей, з Криворізької сільської тергромади – дві дитини з двох сімей.

«А на території активних бойових дій залишаються 211 дітей, всі з Лиманської територіальної громади», - додала співробітниця обладміністрації.

В ОВА нагадали, що на Донеччині загалом наразі визначено 17 громад, які знаходяться у зоні активних бойових дій.

Як повідомлялося, примусова евакуаціядітей із сім'ями в Донецькій області розпочалася 7 квітня 2023 року.

На 13 березня у населених пунктах Донецької області, де проводилася евакуація дітей у примусовий спосіб, ще залишалося шестеро дітей.

Теги по теме
война Дети
Источник материала
loader
loader