На Вінниччині двох киян засуджено за вбивство та його приховування
На Вінниччині двох киян засуджено за вбивство та його приховування

На Вінниччині двох киян засуджено за вбивство та його приховування

На Вінниччині двох киян засуджено за вбивство та його приховування - Фото 1

За публічного обвинувачення прокурорів Вінницької обласної прокуратури 27-річного жителя Київщини засуджено за умисне вбивство (ч. 1 ст. 115 КК України) до 11 років позбавлення волі, а його 22-річного земляка за приховування злочину (ч. 1 ст. 396 КК України) до 1 року 6 місяців позбавлення волі.

Прокурори у суді довели, що у жовтні 2023 року, в одному із сіл Погребищенської територіальної громади, обвинувачений вбив чоловіка, а його знайомий допоміг позбутися тіла потерпілого.

Трагедія сталася у будинку місцевого жителя, який запросив на застілля своїх знайомих. Під час вживання алкогольних напоїв між гостям виник словесний конфлікт. Один із обвинувачених почав бити руками і ногами потерпілого, який втратив рівновагу і впав. Зловмисник, бажаючи заподіяти смерть чоловіка, руками здавив його шию та не відпускав до тих пір, поки той не перестав дихати.

Надалі зловмисник разом з товаришем, щоб приховати сліди злочину, перенесли тіло до занедбаної жомової ями, а згодом, знищивши сліди злочину у будинку, з метою уникнення кримінальної відповідальності за вчинене протиправне діяння та укриття його слідів, на гужовому транспорт відвезли небіжчика до лісопосадки і закопали його поміж дерев.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало слідче управління ГУНП у Вінницькій області.

На цей час вирок законної сили не набрав.

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

Tweet
Источник материала
loader
loader