/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fe27f6c01c68673716ea8ba5cc52ac02d.jpg)
В Україні відкрили мечеть для військових-мусульман
У новій мечеті є все необхідне для релігійних обрядів. Коран – двома мовами: арабською та українською.
Військова мечеть Ас-Салам вперше з’явилась в Україні з ініціативи Головного управління розвідки Міністерства оборони України, в чиїх лавах воюють багато бійців-мусульман. Про це пресслужба ГУР у четвер, 27 березня.
Урочисте відкриття розпочалось з читання Корану та колективної молитви. У заході взяли участь бійці ГУР, які сповідують іслам, бригадний генерал Дмитро Усов, представник Міністерства оборони України, голова Центру міжнародних відносин Мир і безпека Хусамеддін Аль-Халавані, капелани Костянтин Холодов та Сулейман Хайруллаєв.
“На постійній основі тут плануються пʼятничні молитви та збори для мусульман, де вони зможуть вчитися читати Коран та будуть примножувати свою духовну віру”, – зазначив Хайруллаєв.
У новій мечеті є все необхідне для релігійних обрядів. Коран – двома мовами: арабською та українською.
“Для мусульманина мечеть – місце, де він може набратися сили духу, яка є надважливою для воїна. Відкриття цієї мечеті – дуже важливий приклад для всієї України та великий подарунок для всіх мусульман, які служать Україні”, – сказав Аль-Халавані.
Нагадаємо, раніше у Києві попрощалися з воїном Міжнародного легіону ГУР Домініком Абеленом з позивним “Толкієн”. Побратими Домініка Абелена віддали йому шану, виконавши воїнський танець народу маорі під назвою Гака.
Буданов вручив нагороди кіберактивістам

