/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F68%2F4bb1e68df9fc16f01b48043ea0596ec8.jpg)
Вуглецеве землеробство стане додатковим джерелом прибутку для аграріїв
Вуглецеве землеробство стане додатковим джерелом прибутку для аграріїв
Вуглецева тема дуже важлива в сільському господарстві. У ЄС створено законодавство для того, щоб встановити правила для ринку. Це також дасть можливість фермерам переходити до методів ведення сільського господарства, які підвищують поглинання вуглецю ґрунтом, і продавати його, що стане додатковим джерелом прибутку.
Про це розповів директор зі сталого розвитку (AGRI.B) генерального директорату з питань сільського господарства та розвитку сільських територій (DG AGRI) Європейської комісії Гейс Сілтаус під час дискусії «Євроінтеграція України в аграрній сфері: як залишатися в мейнстримі змін у ЄС».
Він зазначив, що зараз ведеться багато розмов, що сільськогосподарські процеси сприяють викидам вуглецю. Ці викиди парникових газів відбуваються з полів у результаті рослинництва чи тваринництва.
«Сільське господарство — це частина природи, але нам потрібно намагатися зменшувати викиди шляхом змін у годівлі тварин, роботи з відходами. Є багато різних способів, як можна зменшити викиди», — зазначає Гейс Сілтаус.
Працюючи з правилами та іншими підприємствами, фермери, які дотримуються правил адаптації до зміни клімату, можуть отримати більш вигідне економічне становище у галузі, ніж ті, хто цього не робить.
Людмила Лебідь, AgroPortal.ua
