Конгресмен США готує нову спробу імпічменту Трампа
Конгресмен США готує нову спробу імпічменту Трампа

Конгресмен США готує нову спробу імпічменту Трампа

Член Палати представників США демократ Ел Грін оголосив про плани протягом наступних 30 днів внести подання про імпічмент президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на The Hill.

Політик заявив про це на антитрампівському мітингу у Вашингтоні 5 квітня.

Конгресмен Ел Грін повідомив протестувальникам на мітингу що Трамп «не заслуговує» на посаду виконавчої влади.

«Він Голіаф. Він контролює генералів в армії. Він контролює міністерство юстиції. Він контролює Республіканську партію, але, мої друзі, на кожного Голіафа знайдеться свій Давид. Я йду за вами. Пане президенте, цей Давид йде за вами», – заявив Грін.

Як зазначає видання, Грін очолював кілька спроб імпічменту під час першого строку Трампа в Білому домі, які не мали успіху. 5 лютого він заявив у своєму виступі у Палаті представників, що він подасть імпічмент Трампу після того, як головнокомандувач запропонував США взяти під контроль сектор Гази.

Источник материала
loader
loader