США та Іран почали переговори: Трамп пригрозив Тегерану у разі провалу
США та Іран почали переговори: Трамп пригрозив Тегерану у разі провалу

США та Іран почали переговори: Трамп пригрозив Тегерану у разі провалу

Про це у понеділок, 7 квітня, заявив президент Дональд Трамп пресконференції з прем'єром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу, повідомляє 24 Канал з посиланням на Reuters.

Як йдуть перемовини між США та Іраном

За його словами, між Вашингтоном та Тегераном уже почали перемовини, аби дипломатично врегулювати питання ядерної програми. Він анонсував нові обговорення.

Ми ведемо прямі переговори з Іраном, і вони вже почалися. Вони відбудуться в суботу. У нас дуже велика зустріч, і ми побачимо, що може статися,
– заявив американський президент.

Дональд Трамп також висловив сподівання на успішні результати перемовин з іншою стороною, оскільки це в їхніх інтересах. Водночас він зазначив, що в інакшому разі, на його думку, "Іран буде у великій небезпеці".

За даними Clash Report, троє іранських офіційних осіб підтвердили плани провести непрямі переговори в Омані в суботу, 12 квітня. Повідомляють, що Тегеран продемонстрував готовність, припускають зміну позиції.

До слова, крім вищезгаданого, зустріч Трампа і Нетаньягу була присвячена питанням нових тарифів. Президент США заявив, що мав "чудові обговорення", і підкреслив, що призупинення мит, попри наслідки, не розглядає.

Теги по теме
Дональд Трамп Иран
Источник материала
loader
loader