РФ заявила, що переселить 5 мільйонів росіян на окуповані території
РФ заявила, що переселить 5 мільйонів росіян на окуповані території

РФ заявила, що переселить 5 мільйонів росіян на окуповані території

Росія планує переселити на тимчасово окуповані території 5 мільйонів росіян. Вони хочуть це зробити до 2030 року, заявив екс-радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. Україна, за його словами, точного плану реалізації подібних дій не бачила, проте окупанти нещодавно обговорювали це на форумі в Ростові-на-Дону.

"Сказати, що є повна демографія, за якими регіонами вони очікують зростання, де вони збираються масово розселяти людей, яка область буде домінувати, яка частина цієї області, - такого ще немає", - зазначив він в ефірі Radio NV.

Керівник Центру вивчення окупації додав, що цій цифрі та цілі умовно "можна довіряти", адже цей форум - подія серйозна. Там було багато чого сказано. Зокрема те, що, крім Криму, населення українських окупованих територій до 2030 року становитиме 10 мільйонів осіб.

"Згідно з нашими підрахунками, і згідно з тими підрахунками, які я бачив на території України, кількість українського населення, що залишилося на окупованих територіях, не перевищує п'яти мільйонів осіб. Звідки, власне, і п'ять мільйонів. Відразу поясню, що цифра п'ять мільйонів сама по собі не звучала, а звучало 10 мільйонів; ми прибираємо ті п'ять мільйонів, які наші, отримуємо п'ять мільйонів - мінімум, який вони збираються завезти туди", - пояснив Андрющенко.

При цьому він не вірить у те, що політика переселення окупантів на наші землі буде успішною.

Источник материала
loader
loader