/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Ff54cc92f483d280d83f3822b9132c0f0.jpg)
"Несправедливо і неефективно": техногіганти судяться з індійською владою
Компанії вважають це неефективним
За даними Reuters, компанії заявляють, що такі правила суттєво збільшать їхні витрати та не розв'яжуть проблему низького рівня переробки в країні, передає 24 Канал.
У своїх позовах LG і Samsung наголошують, що регулювання ціноутворення не є ефективним екологічним інструментом, а покладання відповідальності на виробників за недосконалість системи переробки –несправедливе.
Нові правила можуть утричі збільшити витрати
Індія – третій у світі за обсягом виробник електронних відходів після Китаю та США. Утім, минулого року там було офіційно перероблено лише 43% таких відходів.
Зауважте. Близько 80% ринку контролюють неформальні збирачі брухту. Влада вважає, що нові фінансові вимоги допоможуть залучити до ринку більше легальних переробників і сприятимуть інвестиціям у галузь.
До судових процесів LG та Samsung вже приєдналися компанії Daikin, Havells, Voltas (Tata Group) і Blue Star. Водночас Johnson Controls-Hitachi, яка спершу теж подавала позов, нещодавно відкликала його без пояснень.
LG у листі до уряду зазначила, що запроваджені тарифи є надмірними і потребують перегляду. Samsung зверталася до офісу прем'єр-міністра Нарендри Моді, стверджуючи, що нові норми можуть збільшити витрати у 5–15 разів.
За оцінками Redseer, Індія значно відстає у сфері переробки електроніки – у США рівень переробки вп'ятеро вищий, а в Китаї – у 1,5 раза.

