Спеціалісти розповіли, як покращити сигнал Wi-Fi у будинках, щоб мати інтернет без затримок
Спеціалісти розповіли, як покращити сигнал Wi-Fi у будинках, щоб мати інтернет без затримок

Спеціалісти розповіли, як покращити сигнал Wi-Fi у будинках, щоб мати інтернет без затримок

Навіть тарифний план, що вартує немалої суми, не може стовідсотково гарантувати високої швидкості інтернету. Річ у тім, що, крім швидкого доступу, проплаченого користувачем, та якісного роутера, на швидкість зв’язку Wi-Fi впливає ще й будівля, в якій відбувається цей зв’язок і місце, яке відведено в будинку для маршрутизатора, повідомляє "Today.ua".

Спеціалісти розповіли, як можна вплинути на швидкість отримання сигналу Wi-Fi, а відтак і підвищити швидкість інтернету у помешканні.

Неабияке значення для поширення сигналу має матеріал, з якого збудовані стіни будинку, а також товщина цих стін. У старих будівлях, що були зведені ще в минулому столітті або на початку цього, зазвичай добротні стіни, які забезпечують гарну звуко- і теплоізоляцію. Але при цьому вони ще й погано проводять радіохвилі. Вони або поглинають, або відбивають хвилі, що йдуть від роутера. Через це у кімнатах, віддалених від маршрутизатора, сигнал Wi-Fi може бути значно гіршим, ніж у тій кімнаті, де він встановлений.

Тому неабияке значення має вибір місця розташування для роутера. Найкраще, якщо він буде розташований в умовному центрі квартирі на якомусь узвишші. Крім того, його категорично не рекомендують ставити у кутку або у ніші за товстими стінами. Розташування на відкритому просторі та на узвишші допомагає радіохвилям рівномірно поширюватись в усі сторони помешкання. 

Якщо цього виявиться не досить, можна використати Wi-Fi-підсилювач (репітер). Цей прилад вмикається в розетку у тій зоні, де радіосигнал ще доволі упевнений. Репітер підхоплює сигнал, підсилює його та передає далі. Таким чином можна в усій квартирі обійтися бездротовим зв’язком. 

Ще надійнішим засобом підсилення Wi-Fi-сигналу буде застосування Mesh-Wi-Fi-системи. До складу такої системи входить головний роутер та кілька супутникових модулів, які з’єднані між собою через сигнали радіохвиль. Розташувавши ці модулі в різних приміщеннях будинку або квартири, ви отримаєте єдину мережу зі стабільним покриттям, яке не залежатиме від площі квартири або матеріалу, з якого збудовані стіни.

Источник материала
loader
loader