Кошти для грантів на сади та теплиці вичерпалися: прийом заявок призупинено
Кошти для грантів на сади та теплиці вичерпалися: прийом заявок призупинено

Кошти для грантів на сади та теплиці вичерпалися: прийом заявок призупинено

Кошти для грантів на сади та теплиці вичерпалися: прийом заявок призупинено

Кошти, які були передбачені в державному бюджеті на гранти на створення або розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства й тепличного господарства, вичерпалися.

Як повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства, у зв'язку з цим та на виконання постанови КМУ №469 міністерство призупиняє приймання заяв на підтримку за програмою «єРобота» у двох категоріях: «Грант на сад» та «Грант на теплицю». 

Зазначається, що з початку дії урядової програми «єРобота» вже виплачено більше 1,35 млрд грн грантової допомоги 268 сільгоспвиробникам на розвиток садівництва і теплиць. Лише цьогоріч грантову підтримку отримали 38 аграрних господарств на суму 167,7 млн грн. 

«Розвиток садівництва й тепличного господарства — це тисячі нових робочих місць, сучасна інфраструктура в громадах і міцні агровиробники по всій країні. Це значить, що в нас з’являться нові сади та теплиці загальною площею понад 4 тис. га і буде створено більше 2 тис. постійних і майже 40 тис. сезонних робочих місць», —  наголосив міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль.

У міністерстві запевняють, що гранти, рішення про надання яких прийнято у 2025 році, будуть профінансовані в повному обсязі до кінця поточного року.

Про відновлення прийому заяв на отримання грантів буде повідомлено додатково.

Источник материала
loader
loader