Кукурудза наздоганяє пшеницю: ціни на фураж у портах перевищують 240 USD/т
Кукурудза наздоганяє пшеницю: ціни на фураж у портах перевищують 240 USD/т

Кукурудза наздоганяє пшеницю: ціни на фураж у портах перевищують 240 USD/т

За даними ІА «АПК-Інформ», з початку поточного тижня на українському експортному ринку ціни попиту на фуражну кукурудзу продовжують зростати.

Розвитку вказаної тенденції сприяли вкрай низькі запаси кукурудзи в країні, на тлі чого спостерігалась обмежена пропозиція від сільгоспвиробників, а також високий попит імпортерів. При цьому на зовнішніх ринках переважає знижувальна цінова динаміка.

Так, у портах Великої Одеси ціни попиту на фуражну кукурудзу підвищились на 1-3 USD/т і станом на 23 квітня 2025 р. озвучуються в межах 231-240 USD/т CPT-порт. Водночас у портах Дунаю підвищення закупівельних цін становило в середньому 1 USD/т та фіксується в діапазоні 228-235 USD/т CPT-порт.

Відмітимо, що ціни на фуражну кукурудзу зрівнялися з цінами на продовольчу пшеницю, а подекуди перевищують їх.

Источник материала
loader
loader