У Грузії провели обшуки в людей, які збирали кошти на підтримку протестувальників
У Грузії провели обшуки в людей, які збирали кошти на підтримку протестувальників

У Грузії провели обшуки в людей, які збирали кошти на підтримку протестувальників

Грузинська прокуратура заявила 29 квітня, що провела обшуки в квартирах пʼяти людей, які допомагали в організації збору коштів для підтримки антиурядових протестувальників

Зміст

Про це повідомило Reuters.

У заяві прокуратури йдеться, що ці обшуки здійснювалися в межах кримінального розслідування за звинуваченнями в диверсії, спробі диверсії й використання фінансування для "порушення конституційного ладу".

У матеріалі йдеться: у березні грузинські прокурори розпочали розслідування стосовно фінансування кампаній, організованих громадськими організаціями, які допомагали протестувальникам юридично, а також коштами для сплати штрафів.

Прокурори звинуватили їх в "заохоченні протестувальників до вчинення незаконних дій на вуличних мітингах".

  • Раніше у Грузії звільнили близько 700 державних службовців з різних відомств за їхню підтримку проєвропейських протестів, які розпочалися з грудня 2024 року.
Теги по теме
Новости Грузия
Источник материала
loader
loader