/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2Fe72b5e748a251d4bc2074498a33bac39.jpg)
Новий стартап Grouphug планує використовувати штучний інтелект у групах WhatsApp
Ветерани європейської стартап-сцени, які в минулому запускали численні споживчі додатки, частково виходять з прихованої діяльності у вівторок з новим додатком. На перший погляд, Grouphug просто генеруватиме меми з архіву групового чату WhatsApp. Однак це приховує ширшу дію.
Grouphug очолює Фелікс Петерсен , один із найдосвідченіших та найстаріших засновників B2C у Європі, який створив додатки Amen та Plazes .
Зараз все, що користувачі можуть робити на Grouphug, це експортувати текст із групового чату WhatsApp та створювати кумедні зображення з контенту.
Однак, це лише перелік того, що попереду. В основі цієї простої вправи із залучення бета-користувачів лежить додаток, який все ще перебуває в прихованому режимі. Але Петерсен натякнув TechCrunch, що компанія планує запустити платформу для отримання більшої цінності від груп WhatsApp за допомогою генеративного штучного інтелекту.
«Ми вважаємо, що розгадали гумор на основі штучного інтелекту. Наразі Grouphug створюватиме жарти на основі того, що сталося в групі. Ми перетворюємо ваші чати WhatsApp на меми. Але в нас є інші плани на цей рахунок», – сказав він TechCrunch. «Існує світ групових чатів, де більшість речей, як-от на Reddit чи X, відбуваються публічно. Але все, що є в групах WhatsApp, не є частиною публічного інтернету. Це можливість».
Стартап вже залучив 1,5 мільйона євро (1,7 мільйона доларів) у рамках передпосівного раунду, який очолив берлінський Blueyard VC разом з Tiny VC, Чарльзом Сонгерстом (членом правління Meta), Atlantic Labs та іншими.
До Петерсена приєднався Джозеф Дженанджі, який нещодавно покинув свій відомий багатоканальний туристичний бренд LostIn. Третім засновником є Метью Балазі, який працював над штучним інтелектом та машинним навчанням протягом останніх 10 років.

