Volkswagen представила свій найбільший кросовер
Volkswagen представила свій найбільший кросовер

Volkswagen представила свій найбільший кросовер

Новий Talagon 2025 випускатиметься на китайському ринку. Новинка орієнтована на сімейних покупців.

Автовиробник Volkswagen розкрив кросовер Talagon 2025 на китайському ринку, повідомляє .

Габарити авто сягають 5168 мм в довжину, 2002 мм в ширину та 1792 мм в висоту при колісній базі 2890 мм.

В екстер’єрі авто оновили фари, решітку радіатора та бампер. В салоні встановили нове кермо, передню панель та центральну консоль – спереду тепер встановлено три дисплеї.

Усі Volkswagen Talagon 2025 мають повний привід та оснащені 2,0-літровою бензиновою турбочетвіркою потужністю 272 к.с. з 7-ступінчастим роботом DSG.

Базова комплектація Volkswagen Talagon включає безключовий доступ, електропривід дверей багажника, роздільний клімат-контроль, адаптивний круїз-контроль та набір систем безпеки. Топовий варіант додає акустику Harman-Kardon з 12 динаміками, паркувальний автопілот, підігрів керма, вентиляцію і масаж сидінь.

Кросовер випускатиметься на китайському підприємстві FAW-VW.

Новинка орієнтована на сімейних покупців і коштуватиме менше ніж $40 тисяч.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Citroën представила нове покоління кросоверу C5 Aircross.

 

MG представила гібридну версію кросоверу HS

 



Теги по теме
авто
Источник материала
loader
loader