/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F870d9f60b78bea9de9e5f34a3d7f70a3.jpg)
У 16 областях погодили мережу академічних ліцеїв
У решті областей перспективні плани активно обговорюють. Вони перебувають на стадії погодження. Про це розповів заступник очільника Освітнього комітету Верховної Ради Сергій Колебошин у подкасті "Що там із НУШ?", зазначає 24 Канал.
Чи погодили мережу академічних ліцеїв
Нардеп зазначив, що концепція старшої профільної школи передбачає 12 профілів навчання. І додав, що перехід до трирічної старшої школи ґрунтується на великій роботі, проведеній в регіонах протягом останніх двох-трьох років щодо формування перспективних планів мережі закладів освіти.
Відповідно до затверджених планів в Україні передбачено створення близько 1750 академічних ліцеїв. Із них лише приблизно 200 не відповідають вимогам законопроєкту №13120, який наразі опрацьовується в парламенті. При цьому понад 100 закладів уже сьогодні не відповідають навіть вимогам чинного, максимально лояльного законодавства,
– заявив Колебошин.
І наголосив, що, попри прагнення зберегти невеликі школи у громадах, пріоритетом є створення освітніх закладів, які можуть забезпечити якісне та поглиблене профільне навчання для старшокласників. Саме тому реформа потребує і відповідної інфраструктури, і висококваліфікованого кадрового складу, і сучасного навчального обладнання.
Раніше ми писали про те, що в Україні можуть закрити понад 400 шкіл.

