/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fb3d4aff8b3a04c6f7d27a7fb39f25e25.jpg)
Захід розробив план припинення війни з 22 пунктів: США проти вступу України в НАТО, – NBC News
Про це у суботу, 10 травня, посилаючись на джерела, пише NBC News, передає 24 Канал. Згідно з оприлюдненою інформацією, враховують і російську вимогу.
Що передбачають пропозиції
За даними джерел видання, серед вказаних у документі пропозицій є 30-денне припинення вогню та те, що США не будуть підтримувати вступ України в НАТО. Зауважимо, що це не те саме, що відмова України від вступу в Альянс.
Якщо Путін хоче знайти вихід, ось йому вихід,
– сказав NBC News один із чиновників.
За словами співрозмовників, тепер спецпредставник президента США Дональда Трампа Стів Віткофф повинен представити відповідні пропозиції російському диктатору Володимиру Путіну для ознайомлення.
До слова, раніше стало відомо про те, щоЄвропа скоординувала зі США спільний план дійщодо досягнення перемир'я в Україні. Вони запропонують Росію припинення вогню на 30 днів, а у разі її відмови посилять тиск на Москву.
Нагадаємо, лідери Франції, Німеччини, Великої Британії та Польщізакликали Росію до 30-денного припинення вогню під час візиту до Києва. Україна вже висловила готовність до такого перемир'я, за підсумками зустрічі.

