/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F28a120b826aeebde0c6a92fc997dc9c6.png)
У вбивстві українок у Бельгії зізнався 16-річний син жертви - прокуратура
Як повідомляє Укрінформ, таку інформацію поширило бельгійське видання VRT.
«Син зізнався, що поранив ножем матір та сестру, а потім влаштував пожежу. Про це повідомляє прокуратура Лювена», - йдеться у повідомленні.
Видання нагадує, що вчора вранці близько 9:30 пожежна служба отримала виклик про пожежу, що сталася в одній з квартир у будинку місцевого священника. Ця будівля належить місцевому церковному старості, але була орендована муніципалітетом для розміщення біженців з України.
Тіло вбитої жінки знайшли на місці пожежі, її дочка невдовзі померла у реанімації. Обидві жертви загинули від ножових поранень. За висновком експерта з пожежної безпеки, приміщення зайнялося в результаті підпалу. 16-річний син на момент пожежі перебував у школі. Спочатку його взяли під опіку, пізніше він зізнався у подвійному вбивстві.
На цей час не повідомляється про мотиви злочину. Підліток постане перед судом у справах неповнолітніх.
Як повідомлялося, вчора, 7 червня, у бельгійському місті Хаасроде, що поблизу міста Лювен у місцевості Фламандськуий Брабант, в одному з будинків знайшли мертвими двох українок – 46-річну матір і її 6-річну доньку. Обидві загинули від ножових поранень, після чого помешкання навмисно підпалили.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга доручив посольству України в Бельгії тримати на особливому контролі справу щодо загибелі в місті Хаасроде, Королівство Бельгія, двох громадянок України.
Фото: VRT NWS

