/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F32%2Fe10077f85ed4b5ef6b2e12b94c3c37dc.png)
В Україну повернули ще 1200 тіл загиблих
В Україну сьогодні, 15 червня, повернули ще 1200 тіл загиблих. За попередньою інформацією, це українські громадяни, в тому числі військовослужбовці.
"Сьогодні відбулося продовження репатріаційних заходів згідно домовленостей у Стамбулі. В Україну повернуто ще 1200 тіл, які за твердженням російської сторони, належать українським громадянам, в тому числі військовослужбовцям", - ідеться в повідомленні Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими в Telegram-каналі.
Зазначається, що слідчі правоохоронних органів спільно з експертними установами Міністерсва внутрішніх справ (МВС) мають провести ряд експертиз та ідентифікувати тіла.

