Обмін полоненими: до України повернулася ще одна група важкохворих та тяжкопоранених воїнів
Обмін полоненими: до України повернулася ще одна група важкохворих та тяжкопоранених воїнів

Обмін полоненими: до України повернулася ще одна група важкохворих та тяжкопоранених воїнів

Сьогодні, 19 червня, із російського полону повернулася ще одна група тяжкопоранених та важкохворих воїнів. Про це повідомляє«Главком» з посиланням на очільника Головного управління розвідки Кирила Буданова.

«Більшість із них – оборонці Маріуполя, які провели в неволі понад три роки. Вітаю на рідній землі!», – йдеться в повідомленні.

Попереду на воїнів чекає фізична та психологічна реабілітація – відновлення після тривалого полону.

Керівник ГУР МО Буданов показав відео звільнення з російського полону українських Захисників pic.twitter.com/Ku0Zs1Xq3Z

— ГЛАВКОМ (@GLAVCOM_UA) June 19, 2025

Звільнені воїни
Звільнені воїни
фото: Telegram/Володимир Зеленський

За словами президента, більшість бійців перебували у неволі з 2022 року. У межах обміну було звільнено захисників, які воювали на Донеччині, Запоріжжі, Луганщині, Харківщині, Сумщині, Чернігівщині та Київщині.

7 фото
  • Обмін полоненими: до України повернулася ще одна група важкохворих та тяжкопоранених воїнів - Фото 2
  • Обмін полоненими: до України повернулася ще одна група важкохворих та тяжкопоранених воїнів - Фото 3
  • Обмін полоненими: до України повернулася ще одна група важкохворих та тяжкопоранених воїнів - Фото 4
  • Обмін полоненими: до України повернулася ще одна група важкохворих та тяжкопоранених воїнів - Фото 5
  • Обмін полоненими: до України повернулася ще одна група важкохворих та тяжкопоранених воїнів - Фото 6
  • Обмін полоненими: до України повернулася ще одна група важкохворих та тяжкопоранених воїнів - Фото 7
  • Обмін полоненими: до України повернулася ще одна група важкохворих та тяжкопоранених воїнів - Фото 8
Українські воїни після повернення з полону
фото: Telegram/Володимир Зеленський

Як повідомлялося, 14 червня Україна повернула полонених, захоплених ще у 2022 році. Президент висловив подяку всім, хто допомагає у реалізації цього складного процесу, що включає переговори та організацію обмінів. Повернення військовополонених є одним із ключових пріоритетів української влади.

До слова, Росія планує цього тижня кульмінацію кампанії з дискредитації України у контексті обмінів полоненими. Рішення про початок кампанії було ухвалено особисто російським диктатором Володимиром Путіним, а за координацію дій посадовців та миттєве «реагування» російських медіа відповідає один із перших заступників глави адміністрації кремлівського лідера.

Источник материала
loader
loader