/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Ff6d05ecb6fdcb1d59d0a898c32917537.jpg)
30 годин без перерви: команда "Холостяка" відзняла першу вечірку і показала ексклюзивні кадри
Команда реаліті вже поділилися першими атмосферними кадрами зі знімального майданчика. Повідомляє Show 24 з посиланням на інстаграм-сторінку "Холостяка".
Так, 19 червня офіційно розпочалися зйомки нового, 14-го сезону популярного реаліті-шоу. Вже через декілька днів глядачам показали перші фото з вечірки-знайомства, де головний герой зустрівся з усіма учасницями.
Тарас Цимбалюк у кадрі з'явився у класичному образі – білому піджаку, сорочці з чорним метеликом та темних штанах.
Організатори "Холостяка" зізналися, що перший знімальний день тривав 30 годин без перерви.
Перша вечірка – завжди хвилюючий момент для нас. 30 годин – найдовший знімальний етап проєкту, який одночасно став і романтичною пригодою, і найбільшим випробуванням. Перші "привіт", перші одкровення, перші "прощавай". І перша "хімія", яку ми ретельно фіксуємо, аби ви знов згадали, що з любов'ю можливо все,
– написала команда проєкту.
Що відомо про новий сезон "Холостяка"
У 14 сезоні головним героєм, як ми вже зазначали, став відомий український актор театру та кіно Тарас Цимбалюк. Глядачі добре знають його за ролями у серіалах "Спіймати Кайдаша", "Кохання та полум'я", "Кава з кардамоном" та інших проєктах.
Для Тараса участь у реаліті стала новим викликом і досвідом. Артист зізнався, що з цікавістю погодився взяти участь у шоу та сподівається, що знайде людину, яка змінить його життя.
Мені приємно ще і в такому амплуа поєднатись з глядачами, котрі давно слідкують за моєю творчістю. І ще знаю, що для багатьох людей реаліті-шоу "Холостяк" – улюблений проєкт на телебаченні, тож буду намагатись зробити все, щоб ви й надалі лишались фанатами цієї програми,
– розповідав Тарас Цимбалюк.
Прем'єра нового сезону "Холостяка" запланована вже на осінь.

