Глави МЗС Північної Європи закликають до негайного припинення вогню в Україні
Глави МЗС Північної Європи закликають до негайного припинення вогню в Україні

Глави МЗС Північної Європи закликають до негайного припинення вогню в Україні

Міністри закордонних справ країн Північної Європи під час зустрічі на саміті НАТО в Гаазі закликали до якомога швидшого безумовного припинення вогню в Україні, що відкриє шлях для переговорів про справедливий і тривалий мир.

Як передає Укрінформ, спільна заява опублікована у середу на сайті МЗС Фінляндії.  

Наголошується, що для досягнення цієї мети потрібні дві речі.

Перша – це продовження підтримки України. П’ять країн Північної Європи вже зобов’язалися надати понад $15 мільярдів військової підтримки у 2025 році.

Друга – це посилення тиску на російську військову економіку. Йдеться про масштабний та трансатлантично скоординований пакет санкцій, що супроводжується тарифами для Росії.

Заяву підписали глави МЗС п’яти країн: Еліна Валтонен (Фінляндія), Ларс Льокке Расмуссен (Данія), Торгердур Катрін Гуннарсдоттір (Ісландія), Еспен Барт Ейде (Норвегія), Марія Малмер Стенергард (Швеція).

Як повідомляв Укрінформ, 24-25 червня у Гаазі проходить саміт НАТО.

Фото: Генштаб ЗСУ

Теги по теме
Украина
Источник материала
loader
loader