Україна розробляє Стратегію розвитку ШІ до 2030 року: Мінцифра закликає долучатися до опитування
Україна розробляє Стратегію розвитку ШІ до 2030 року: Мінцифра закликає долучатися до опитування

Україна розробляє Стратегію розвитку ШІ до 2030 року: Мінцифра закликає долучатися до опитування

Мінцифри працює над розробкою Стратегії розвитку штучного інтелекту в Україні до 2030 року. Цей документ має стати дорожньою картою для інтеграції ШІ в ключові сфери життя країни, повідомили AIN у пресслужбі Мінцифри.

Метою розробки стратегії є формування ефективної державної політики у сфері штучного інтелекту, що враховуватиме реальні потреби громадян та бізнесу. Для цього Мінцифра ініціювала опитування, до якого закликає долучитися всіх зацікавлених осіб.

До участі в опитуванні запрошуються представники бізнесу, державних установ, науковці, освітяни, а також усі, хто зацікавлений у розвитку штучного інтелекту в Україні. Долучитися можна як індивідуально, так і як представник організації.

Опитування дозволить зібрати зворотний зв'язок щодо викликів, з якими стикаються українці у сфері ШІ, а також їхні бачення щодо подальшого розвитку цієї галузі в Україні. Отримані відповіді допоможуть проаналізувати реальні потреби та сформувати ефективну політику.

Долучитися до опитування можна за посиланням до 10 липня включно. Опитувальник доступний українською або англійською мовами.

Стратегія буде представлена восени 2025 року.

Розробка Стратегії розвитку штучного інтелекту в Україні є частиною загальної Стратегії цифрового розвитку інновацій України до 2030 року WINWIN.

Источник материала
loader
loader