В Україні цьогоріч зафіксували майже 130 підпалів військових автівок
В Україні цьогоріч зафіксували майже 130 підпалів військових автівок

В Україні цьогоріч зафіксували майже 130 підпалів військових автівок

З початку цього року в Україні було зареєстровано 128 фактів підпалу автомобілів військовослужбовців.

Таку цифру навів у Фейсбуці заступник голови Національної поліції Андрій Нєбитов, передає Укрінформ.

«В цьому році зареєстровано 128 фактів підпалів автівок військовослужбовців, 84 з яких вже розкрито», - заявив він.

Нєбитов розповів про оперативну нараду, яку провів на Донеччині з керівниками підрозділів кримінальної поліції. За його словами, особливий акцент було зроблено на протидії терактам, підпалам, диверсійній діяльності Росії.

Фото: Андрій Нєбитов, Фейсбук
Фото: Андрій Нєбитов, Фейсбук

«Від цієї роботи залежить безпека та боєздатність країни, наша оборонна міць. З початку 2025 року на замовлення російських спецслужб в Україні вчинено 44 терористичні акти. Поліцейські спільно зі службою безпеки розкрили 38 таких злочинів, а 21 з них не дали довести до кінця – викрили ворожих агентів ще на підготовчому етапі», - зазначив заступник голови НПУ.

За його даними, найчастіше об’єктами терактівставали військовослужбовці (12 випадків) та відділи поліції (9 випадків).

«Як правило, підривники використовували саморобні вибухові пристрої, зроблені з підручних матеріалів за вказівками кураторів з РФ. Росіяни вербують виконавців через Телеграм-канали та інші платформи з пошуку роботи, продажу вживаних речей, сайти знайомств, соціальні мережі. Навіть надсилають посилки з вибухівкою, замасковані під передачі від родичів», - поінформував Нєбитов.

При цьому він зауважив, що на Донеччині, за крок до ворога, протистояти диверсіям найважче.

Як повідомляв Укрінформ, контррозвідка Служби безпеки України та Національна поліція затримали агента ФСБ, який займався підпалами та готував убивство в Києві.

Перше фото: Нацполіція

Теги по теме
полиция
Источник материала
loader