Співачка Руслана розповіла, хто її надихає на найкращі світлини: це не чоловік
Українська співачка Руслана Лижичко поділилася зворушливими історіями про своїх домашніх улюбленців. Як виявилося, її дім є прихистком для цілої родини чотирилапих: чотирьох собак та одного кота. Про це Руслана розповіла в інтерв’ю «Главкому».
Особливе місце в серці співачки займає її пес на ім'я Чудо, якому нещодавно виповнилося 10 років. Руслана зізнається, що її фотографії з Чудо є навіть «душевніші і емоційніші, ніж з Сашком чи з батьками». Йдеться про чоловіка співачки, українського музиканта та продюсера Олександра Ксенофонтова.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fcd73a70331a32a70db7119bdd87c0b79.jpg)
«Це пес, який є частиною мене. Ми його в Карпатах взяли. Він до мене малесеньким притулився, подивився мені в очі – і ми з того часу розмовляємо з ним однією мовою», – розповіла Руслана.
Одного ж з котів Руслани звуть Вектор. Його вона забрала з собою з Буковелю.
15 червня, у день зустрічі з псом Чудо, Руслана опублікувала щемливий допис, присвячений своєму улюбленцю: «10 років тому цього дня ми зустрілися вперше. Від першої миті, від першого погляду, від першого дотику і назавжди… разом… Я люблю тебе, мій Чудо, і не уявляю себе без тебе. Ти приклад справжньої безумовної любові. P.S. Сьогодні Чудо отримає особливий подарунок».
Переможниця «Євробачення» часто ділиться фотографіями та відео своїх домашніх улюбленців в соціальних мережах.
