/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2Fce3f86e10c71d40ae9bc0414f59c11af.jpg)
Україна встановила історичний рекорд співпраці з МВФ
Вперше в історії незалежності Україна пройшла вісім переглядів в межах однієї програми МВФ, заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Очільник уряду зазначив, що Україна отримала дев’ятий транш від МВФ за спільною програмою у розмірі 500 млн доларів.
"Жодного разу в історії незалежності Україна не проходила 8 переглядів у межах однієї програми. Сьогодні український Уряд та українська держава є відповідальним партнером. Це довіра, яку ми побудували не лише з МВФ, а також зі Світовим банком, Європейським інвестиційним банком, Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейською комісією та іншими нашими союзниками по всьому світу", — підкреслив Денис Шмигаль.
Прем’єр-міністр зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення Україна вже залучила понад 135 млрд доларів бюджетної підтримки від партнерів. Цього тижня отримано також від Канади 1,7 млрд доларів, забезпечених доходами від заморожених російських активів.
"Наша спільна ініціатива ERA дає результат і російські заморожені гроші вже працюють на оборону та стійкість України", — наголосив він.
