/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F4496fed0a197c82144a7337b4d8c34d5.jpg)
Литва закликає до негайного ухвалення 18-го пакету санкцій ЄС після масованої атаки РФ
Про це він написав у соцмережі X, повідомляє Укрінформ.
Литовський міністр підкреслив, що Україна пережила ще одну «ніч терору», зазнавши найбільшої повітряної атаки від початку повномасштабного вторгнення Росії.
«Це не просто війна – це систематичний державний тероризм проти суверенної держави та цивільного населення», - заявив Будріс, наголосивши, що понад 700 дронів спричинили руйнування, яких не було з 2022 року.
За його словами, засудження на європейському рівні було б доречним, хоча й недостатнім.
«Ми закликаємо до негайного ухвалення 18-го пакету санкційЄС, включаючи зниження ліміту цін на нафту. Цей пакет також спрямований проти продукції та обладнання, що використовуються для виробництва дронів та ракет. Будь-яке подальше зволікання лише виграє час для Путіна та його воєнних злочинів», - заявив глава МЗС Литви.
Як повідомляв Укрінформ, сили протиповітряної оборони цієї ночі знешкодили 718 російських засобів повітряного нападу, зокрема збили сім крилатих ракет "Х-101"/"Іскандер-К".
Країни-члени ЄС наприкінці червня обговорювали зміни до 18-го пакету санкцій проти Росії, де пропонувались обмежувальні заходи проти газопроводу «Північного потоку», російської нафти та продуктів її переробки в інших країнах, 22 нових банків та близько 100 суден «тіньового флоту» РФ.
Фото: МЗС Чехії

