/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F0002f161978a719499902b62cc9cf7c5.jpg)
Допит на кордоні: ЗМІ заявили про затримання українців-втікачів від мобілізації
Головне:
Чимало громадян України призовного віку здійснюють спроби нелегально перетнути кордон, щоб уникнути мобілізації. Але іноді це закінчується серйозними проблемами.
Видання "Слідство. Інфо" дізналося, що деякі чоловіки, які втекли з України через невизнане Придністров'я, потрапили на допити підконтрольної ФСБ країни-агресорки Росії служби.
Схему незаконного перетину кордону організовують перевізники, які не попереджають українських чоловіків, що виїзд через територію невизнаної ПМР закінчаться приниженнями і фільтрацією від співробітників так званого "Міністерства державної безпеки "ПМР"".
Основне, що хочуть дізнатися спецслужби - це будь-яка інформація про розташування військових частин Сил оборони та ППО, техніку та військовослужбовців ЗСУ.
Усі дані, які надають українці, одразу передають ФСБ. А в деяких випадках допити проводять і самі представники спецслужб РФ. Один із чоловіків, який скористався послугами перевізника, зізнався, що під час розмови відчувається тиск та звучать погрози.
Спроби незаконного перетину кордону українцями - останні новини
Нагадаємо,Главред писав, що правоохоронці Закарпатської області повідомили п'ятьом громадянам про підозру в організації незаконного переправлення через держкордон, унаслідок чого, під час перетину річки Тиса, загинули двоє людей.
Раніше ДБРвикрило схему незаконного виїзду з України, яку організував народний депутат. Він переправляв своїх знайомих за кордон під виглядом "водіїв".
Напередодні співробітники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру трьом особам, які незаконно переправили підозрюваного в нападах на громадян народного депутата Артема Дмитрука через державний кордон у Придністров'ї.
Читайте також:
Про джерело: Слідство.Інфо
Слідство. Інфо — незалежна українська агенція журналістських розслідувань, що спеціалізується на розслідуваннях корупції у органах влади та гучних кримінальних злочинах. Створена у 2012 році журналістами Дмитром Гнапом та Анною Бабінець. З 2012 по 2018 роки "Слідство. Інфо" керував Дмитро Гнап, з 2018 року — Анна Бабінець. З 1 липня 2023 року головна редакторка — Анастасія Станко, пише Вікіпедія.

