/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F457%2F380f7b5f0692ac08fffbfd3f360fbb92.jpg)
Незначний землетрус стався у Чернівецькій області
У суботу, 13 липня, в районі селища Конятин Чернівецької області стався незначний землетрус. Про це повідомив Головний центр спеціального контролю.
Сейсмічна подія мала магнітуду 2,6 бала за шкалою Ріхтера та була зафіксована на глибині трьох кілометрів. Осередок підземних поштовхів розташовувався у Вижницькому районі. За класифікацією фахівців, подібні поштовхи вважаються “ледве відчутними” та не становлять загрози для населення. Про пошкодження чи інші наслідки не повідомляється.
Такі сейсмічні явища є типовими для західних регіонів України, зокрема Карпатського регіону. Геофізики наголошують: хоча подібні землетруси зазвичай не мають руйнівного характеру, їх моніторинг є важливою частиною контролю за сейсмічною активністю в країні.

