/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F859a90f400df02144187a4256225d43f.jpg)
У Києві через атаку РФ тимчасово змінили рух транспорту на окремих маршрутах
Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомляє Київська міська державна адміністрація.
За даними КМДА, автобуси № 14 курсують від просп. Відрадного до Лук’янівської площі, № 119 – від вул. Василя Касіяна до Повітрофлотського шляхопроводу, № 112 – від вул. Івана Микитенка до ст. м. "Контрактова площа", №№ 51, 63 – до вул. Привокзальної, № 50тр – від вул. Милославської до ст. м. "Дарниця".
Змінили маршрути й тролейбуси.
Так, тролейбуси № 16 курсують від вул. Мрії до вул. Білоруської, № 31 – вул. Милославська – вул. Білоруська, №№ 19, 35 – вул. Олени Теліги, вул. Вадима Гетьмана, Чоколівський бульвар, далі – за власним маршрутом, №№ 18, 28 – до ст. м. "Почайна", № 6, 33 – через зал. ст. "Куренівка" до ст. м. "Дорогожичі".
Трамваї № 22 курсують до ст. м. "Бориспільська".
Як зауважили у КМДА, про подальші зміни руху повідомлятимуть додатково.
Як повідомляв Укрінформ, у Києві станція метро "Лукʼянівська" зачиненана вхід та вихід після атаки ворожих дронів та ракет.

