"НАБУгейт": усім працівникам треба заборонити виїзд з країни, щоб не втекли
"НАБУгейт": усім працівникам треба заборонити виїзд з країни, щоб не втекли

"НАБУгейт": усім працівникам треба заборонити виїзд з країни, щоб не втекли

Кейс перший: один з керівників міжрегіональних управлінь детективів НАБУ Руслан Магамедрасулов організував незаконну торгівлю з країною-агресором. Причому Магамедрасулов курував в НАБУ прифронтові регіони!

Кейс другий: чинний нардеп від забороненої партії ОПЗЖ Федір Христенко керував набушниками: «агенти НАБУ по виклику» на замовлення Христенка супроводжували виїзд за кордон олігарха Боголюбова. Христенку оголосили підозру у державній зраді. Він був резидентом фсб рф і відповідав за посилення російського впливу на НАБУ. ОПЗЖшник перебував у тісних стосунках із Магамедрасуловим та керівником підрозділу детективів НАБУ Скомаровим

Кейс третій. Співробітник Центрального апарату НАБУ Віктор Гусаров працював у найелітнішому, закритому підрозділі «Д-2» та шпигував для російської спецслужби. Передавав інформацію з обмеженим доступом своєму куратору – колишньому заступнику керівника охорони Януковича Дмитру Іванцову

Вже цих кейсів достатньо, щоб зробити очевидний висновок: НАБУ потребує очищення, адже мова йде про зв’язки з рф топ-посадовців Бюро та про прямих агентів фсб у НАБУ! Факти, які виявила Служба та Офіс генпрокурора дуже конкретні. Обвинувачення - серйозні. Очевидно, що справа з держзрадою в НАБУ - не політична, як би хтось не хотів прикрутити сюди політику. Мова йде про нейтралізацію впливу фсб на Бюро

Звернув увагу на те, що розслідування було спільною роботою СБУ та Офісу Генерального Прокурора, а підозру детективам НАБУ підписує сам Генпрокурор. Апеляції НАБУ, що мовляв СБУ приходили без ухвали суду, м'яко кажучи не витримують критики. Проводити слідчі дії без ухвали суду не є порушенням Закону. Так часто роблять і детективи НАБУ. В даному випадку отримання ухвали суду з боку СБУ могло спричинити витік інформації та серйозно зашкодити проведенню спецоперації щодо нейтралізації російського впливу на одне з ключових антикорупційних відомств. Адже самі набушники мають доступ до єдиного державного реєстру судових рішень! Як ви собі це уявляєте?

Російські агенти, маючи всю інформацію, сиділи б і чекали поки до них прийдуть?
Очевидно, що антикорупційна система в її нинішньому вигляді не працює. Фактично від дня створення Бюро не звітує про свою роботу. При цьому, результати антикорупційної роботи НАБУ більш ніж скромні. На фоні відсутності будь-якого контролю, працівники Бюро відчули свою повну безкарність. Вважаю, що сьогодні суспільство має відреагувати на цей “НАБУгейт”.

Своє слова має сказати і ТСК, створена у Верховній Раді, яка розслідує ефективність роботи антикорупційних органів. Бачу, що «професійні захисники НАБУ» вже включились в роботу. Дивно виглядають їх спроби перевести розмову на якісь юридичні тонкощі. Але факти річ вперта. І всі вони проти керівництва НАБУ. Мова йде про роботу на росію і тут не місце подвійним стандартам!

І наостанок. Поки писав, обговорив з військовим побратимом цю тему. Він каже, ти всіх цих набушників скоро побачиш за кордоном. Втечуть. А я нагадаю, що топ-чиновники НАБУ активно відпочивали на світових курортах.

Зокрема викритий Магамедрасулов, один із керівників детективів НАБУ, незадовго до затримання провів шикарну двотижневу відпустку на Тенеріфе замість того, аби керувати роботу прифронтових підрозділів Бюро. З огляду на це маю таку пропозицію: всіх працівників НАБУ треба перевірити на предмет роботи на рф, а також заборонити виїзд з країни. Щоб не втекли.

Джерело: Sazonov / Official

Источник материала
loader
loader