Як працюватимуть мобільні ТЦК в Україні: пояснення нардепа
Як працюватимуть мобільні ТЦК в Україні: пояснення нардепа

Як працюватимуть мобільні ТЦК в Україні: пояснення нардепа

Тобто мова не йде про те, що ТЦК працюватимуть в автобусах чи бусиках. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на коментар Федієнка в ефірі "Київ24".

Що сказав Федієнко про мобільні ТЦК?

За словами нардепа, термін "мобільний" швидше за все означає, що ТЦК сьогодні може бути на одній локації, а завтра – на іншій.

Федієнко каже, що кожен керівник ТЦК з урахуванням тих загроз, які вже з'явились, сам визначає, де будуть розміщені ті або інші підрозділи з погляду рознесення його функціональних підрозділів.

І мова йде про ті підрозділи, які потребують безпосередньо спілкування з військовозобов’язаними. Якщо ми кажемо про підрозділи, які не спілкуються з військовозобов’язаними, вони можуть бути територіально кудись винесені й територіально віддалені,
– пояснює він.

А також наголошує, що завдяки цифровізації Україна є однією з небагатьох країн, де ТЦК зможуть продовжувати свою роботу навіть якщо всі папери будуть знищені. Федієнко також зазначив, що мобільний формат вже працює і деякі ТЦК вже фізично рознесли свої підрозділи.

Джерело матеріала
loader
loader