У Данії відбувся пластовий табір «Країна мрій»
У Данії відбувся пластовий табір «Країна мрій»

У Данії відбувся пластовий табір «Країна мрій»

У регіоні Ютландія (Данія) відбувся пластовий табір «Країна мрій», який згуртував українських дітей та молодь навколо спільних цінностей, віри й любові до Батьківщини. Урочисте відкриття розпочалося зі Святої Літургії, яку очолив отець Василь Смицнюк.

Як передає Укрінформ, про це повідомив сайт Апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Німеччині та країнах Скандинавії.

У Данії відбувся пластовий табір «Країна мрій» - Фото 1

У своєму зверненні до таборової спільноти отець Василь наголосив на справжньому значенні служіння та честі, яке виховує скаутська організація «Пласт».

У Данії відбувся пластовий табір «Країна мрій» - Фото 2

 «Коли ми дивимось на приклади святих, ми бачимо, що справжня велич – не у славі чи багатстві, а в готовності служити. І саме цього навчає «Пласт»: бути вірним, бути чесним, допомагати… Бути людиною честі й обов’язку», – зазначив священник.

У Данії відбувся пластовий табір «Країна мрій» - Фото 3

Отець також нагадав про глибокий зміст слів Ісуса Христа: «Немає більшої любові, ніж хто душу свою покладе за друзів своїх».

 Він додав, що у час війни ці слова особливо відгукуються в серці кожного українця.

У Данії відбувся пластовий табір «Країна мрій» - Фото 4

«Пластун – це той, хто не боїться труднощів, хто шукає Бога в кожному дні, хто береже українську землю та передає віру і традиції наступним поколінням», – підкреслив отець Василь.

«Цей табір став нагадуванням, що навіть далеко від рідної землі, українці – це нація, що пам’ятає своє коріння, розвиває молодь і дивиться в майбутнє з вірою та любов’ю», – наголосили в екзархаті.

Нагадаємо, на летовищі Vängsö Flygplats біля Стокгольму пройшов перший в західній Європі юнацький летунський вишкіл «Північні крила 2025» української міжнародної скаутської організації «Пласт».

Фото: ukrainische-kirche.eu

Джерело матеріала
loader
loader