/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F390fef43a2acb227b21ee7787aa1a34e.jpg)
Лісові пожежі на ТО Луганщині подекуди перекидаються на села й навіть міста - очільник ОВА
Як передає Укрінформ, про це начальник Луганської обласної військової адміністрації Олексій Харченко повідомив у Телеграмі.
«Окуповану Луганщину знов охопили пожежі. Подекуди вогонь встиг перекинутися на населені пункти. Житлові будинки вигоріли на Лутугинщині. Також є загоряння в Золотому, Алмазній, Айдарській та Марківській громадах. В загарбників, як зазвичай, не вистачає сил і засобів. Превентивні заходи проводяться лише на папері», - написав Харченко.
Тим часом, за його словами, після ліквідації місцевих водоканалів у так званій ЛНР взялися за компанії, що мають забезпечувати населення опаленням.
Віднедавна Луганська теплова організація визнана росіянами єдиним ресурсопостачальним підприємством у сфері теплопостачання на захопленій території Луганщини. Її діяльність розповсюджуватиметься на 10 міст з централізованою системою опалення.
У прифронтових, захоплених у 2022 році, населених пунктах компанія діятиме у Гірському, Золотому, Лисичанську, Сіверськодонецьку.
«Щоправда, більшість містян звідти три зими пережили без опалення», - зауважив очільник Луганської ОВА.
Як повідомляв Укрінформ, лісові пожежі на ТОТ Луганщини дістались околиць Сіверськодонецька.
Фото ілюстративне

