/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F8c2936ca412c05bad00bc4959be6b6df.jpg)
Чинитимуть опір, поки зможуть, – оглядачка The Atlantic вважає, що Путін недооцінив українців
За її словами, він насамперед недооцінив українців, адже дуже мало знає про сучасну Україну. Про це повідомляє24 Канал з посиланням на інтерв'ю Епплбаум DW.
Що сказала Епплбаум про Путіна?
На думку оглядачки The Atlantic, очільник Кремля не розумів, що український уряд – це обраний уряд, який має підтримку, і що українська національна ідентичність є реальною.
Українці чинитимуть опір, поки зможуть. У тому числі вестимуть партизанську війну, навіть якщо Київ впаде,
– пояснює Епплбаум.
А також додає, що Путін не мав жодних контактів із сучасними українцями, тому уявляє собі українців із радянського минулого – українських комуністів, з якими він, можливо, зустрічався 30 років тому.
За словами Епплбаум, він також не має уявлення про сучасну Україну. Окрім цього, диктатор, ймовірно, недооцінив здатність і готовність Європи та США допомагати Україні. І силу ідей, які мотивують принаймні частину Заходу і західних лідерів. На думку Епплбаум, це не тільки демократія, а і єдність та цілісність.

