/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F4df7a6195847b6353028a5c36939bad3.jpg)
Дрони атакували залізницю у Волгоградській області РФ — з'явилося відео наслідків
27 липня безпілотники атакували електропідстанцію поблизу залізниці в селищі Октябрьський
Стало відомо про наслідкиатаки невідомих дронівпо залізничній інфраструктурі у Волгоградській області (Росія) вночі проти 27 липня.
Про це написав блогер і волонтер Сергій Стерненко у Telegram.
«Російські терористи били по наших вокзалах і пасажирських потягах. Тепер у них буде страждати залізнична логістика», — написав він.
Наслідки атаки невідомих дронів по залізничній інфраструктурі у Волгоградській області Віідео Сергій Стерненко / © t.me/ssternenko
Раніше стало відомо, що дрони атакували електропідстанцію на залізниці в селищі Октябрьський Волгоградської області Росії, про що повідомляв губернатор російськогорегіону Андрій Бочаров.
Наслідки атаки невідомих дронів / © Telegram / Сергій Стерненко
Місцеві жителі писали, що після атаки на електропідстанцію спалахнула пожежа. У соцмережах з’явилися кадри з місця інциденту.
Тим часом Москваскасувала військові паради у трьох містахчерез загрозу українських безпілотників, зокрема у Санкт-Петербурзі.
Читайте також
-
Росія здригалася від вибухів: дрони паралізували роботу восьми аеропортів
-
У Ставрополі РФ гриміли вибухи: який важливий об’єкт перебував під атакою
-
Після переговорів РФ вдарила по «Привозу» в Одесі та багатоповерхівці у Черкасах: реакція Зеленського

