/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F133%2F75c736e1875b212234fabd97dbd2c719.jpg)
26-річна хмельничанка передавала російським спецслужбам дані про військові об’єкти
Прокурори Хмельницької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно 26-річної мешканки обласного центру за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).
Слідством встановлено, що з березня поточного року жінка через Telegram спілкувалася із співробітником спецслужби рф та за винагороду погодилася здійснювати для нього відеофіксацію військових об’єктів та техніки у місті Хмельницькому.
Для цього вона навіть орендувала житло навпроти військової частини.
Відзнятий на мобільний телефон матеріал жінка скидала куратору.
Її протиправну діяльність на користь ворога припинено правоохоронцями, а під час обшуку на орендованій квартирі вилучено телефон з листуванням.
Затриманій обрано безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Тепер їй загрожує позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Хмельницькій області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури
Tweet
