/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fe75100a653a7f33f1a919d84ffc685ce.jpg)
Ф'юрі одіозно відреагував на своє лідерство в оновленому рейтингу The Ring
Британський боксер відреагував на своє лідерство в оновленому рейтингу журналу. "Циганський король" зробив це у притаманному для себе стилі, пише 24 Каналіз посиланням на інстаграм Тайсона Ф'юрі.
Як Ф'юрі відреагував на своє лідерство у рейтингу The Ring?
У своїх соцмережах Тайсон виклав відео, у якому поділився своїми емоціями від свого місця у рейтингу найкращих боксерів хевівейту. Ф'юрі наголосив на тривалості своєї пенсії та запевнив, що навіть відхід із боксу не заваджає йому займати першу позицію у рейтингу.
При цьому всьому британець ще й вкотре заявив про свої перемоги над Усиком, якому він двічі програв минулого року.
Цей список показує мою силу. 8 місяців на пенсії і все ще номер один. Ми всі знаємо, хто виграв той бій,
– сказав Ф'юрі.
Це вже не вперше, коли Тайсон заявляє про несправедливий результат боїв проти українського "Кота". Нагадаємо, що Усик двічі здолав британця за рішенням суддів. Олександр завдав дебютних поразок у кар'єрі "Циганського короля" та змусив Тайсона вчергове піти на пенсію.
НещодавноФ'юрі анонсував трилогію із Усиком, про яку українець нічого не знає. Також британський ексбоксер запевнив, що повернеться у профі-ринг лише заради третього поєдинку проти бійця із Сімферополя. Цілком ймовірно, що саме трилогія із Тайсоном стане одним із варіантів для прощального бою Усика.

