/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fe2b6ce3e2372c3af6dd65efb0c3fd0e3.jpg)
Атака на завод у Пензі: з’явилися деталі
Згідно з інформацією з відкритих джерел, для атаки було використано дрони Лютий і Батяр.
Супутникові знімки підтвердили успішний удар українських безпілотників по провідному російському підприємству АТ ПО Електроприбор, розташованому в місті Пенза. Про це у неділю, 3 серпня Telegram-канал Dnipro Osint (Гарбуз).
Як мовиться в публікації, у мережі з’явилося лише одне відео, на якому зафіксовано ураження одного з цехів українським дроном-камікадзе великої дальності Лютий. У той же час фото свідчать про додаткову шкоду – постраждала ще одна споруда.
“На супутникових знімках видно ще дві плями, які вказують на пошкодження іншого цеху, збудованого у 2020 році. На єдиному відео ОК також можна побачити дим, який валить із цього цеху. В нього влучили БпЛА Лютий та Батяр”, – інформує канал.
Ще один успішний удар по підприємствах, що займаються виробництвом військової електроніки, резюмує публікація.
Нагадаємо, на світанку у суботу, 2 серпня, безпілотники уразили НПЗ у місті Новокуйбишевськ Самарської області та заводи Електроприбор і Радіозавод у Пензі. Про це повідомляє низка Telegram-каналів, публікуючі відповідні кадри.

