/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F344b0d61576daff8afc815696d28d220.jpg)
У США зіткнулися два літаки, є постраждалі
Четверо людей з борту літака, що здійснював посадку, змогли самостійно залишити судно; двоє з них отримали травми.
Подія трапилася в понеділок, 11 серпня. За словами начальника пожежної служби Каліспелла Джея Хейгена, технічна несправність виникла у літака, який здійснював посадку, через що він зіткнувся з іншим літаком, що стояв нерухомо на руліжній доріжці. Після зіткнення літак, який рухався, спалахнув. Очевидці повідомили про вибух і густий чорний дим над злітно-посадковою смугою. Полум’я швидко перекинулось на прилеглу трав’яну ділянку.
На місце події оперативно прибули пожежні та рятувальні команди з Каліспелла, Евергріна, Сміт-Веллі та Вайтфіша. Заради безпеки територію довкола аварії оточила поліція. Четверо людей, які перебували на борту літака, змогли самостійно залишити судно; двоє з них отримали травми. В іншому літаку на момент аварії людей не було.
Розслідування інциденту веде Федеральне управління цивільної авіації США (FAA), яке вже взяло ситуацію під свій контроль.

