/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fed0e8949c10a04d9e6788b5b674949dd.png)
Трамп розповів, як Путін його запевняв у фальсифікації виборів у США у 2020 році
Інтерв’ю вийшло на телеканалі перед поверненням Трампа з Анкориджа до Вашингтона, передає Укрінформ.
«Володимир Путін розповів одну з найцікавіших речей – він сказав: «Ваші вибори були сфальсифіковані, тому що у вас є голосування поштою»,- зазначив Трамп.
Господар Білого дому у цьому контексті продовжив, що російський очільник переконував його, що, мовляв, «жодна країна не має голосування поштою», і що неможливо мати чесні вибори, коли голоси надходять у листах.
«Ми говорили про 2020 рік, і він (Путін – ред.) сказав: «Ви виграли ці вибори з таким великим відривом».
Крім того, Дональд Трамп розповів, як Путін запевняв його, що Сполучені Штати були «мертвими» за президентства Джо Байдена, а тепер є «найгарячішою» економікою у світі.
Трамп також зазначив, що король Саудівської Аравії казав йому те саме у травні, коли чинний президент США відвідував цю країну.
Як повідомлялося, після численних судових процесів, поданих командою юристів Трампа у 2020 році, жоден із них не виявив жодних доказів про шахрайство на виборчих дільницях.
Фото: The White House

