У Києві до листопада обмежать рух вулицею Братиславською
У Києві до листопада обмежать рух вулицею Братиславською

У Києві до листопада обмежать рух вулицею Братиславською

У Деснянському районі столиці з 10 вересня до 31 жовтня частково обмежать рух вулицею Братиславською.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація з посиланням на комунальну корпорацію «Київавтодор».

Обмеження діятимуть на правій смузі на ділянці від проспекту Романа Шухевича до вулиці Братиславської, 54 у напрямку Броварського проспекту.

У Києві до листопада обмежать рух вулицею Братиславською - Фото 1

Дорожники виконають капітальний ремонт дощової каналізації на вулиці Братиславській, який передбачає укладання нових трубопроводів, влаштування нових люків і зливоприймачів, благоустрій прилеглої території.

У «Київавтодорі» зазначають, що дощова каналізація збудована понад 50 років тому та з того часу жодного разу капітально не ремонтувалась.

У комунальній корпорації перепрошують за тимчасові незручності та просять враховувати обмеження при плануванні маршруту.

Як повідомляв Укрінформ, у Голосіївському районі столиці з 8 вересня до 10 жовтня будечастково обмежено рух вулицею Самійла Кішки.

Фото: Марія Ковальчук

Фото Укрінформу можна купити тут.

Теги за темою
Київ Ремонт
Джерело матеріала
loader
loader