/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F9d33abccba2303bde7aac82b0a06a888.jpg)
Україна та Південна Корея поглиблять співпрацю у сфері відбудови та розвитку інфраструктури
Про це повідомило Мінрозвитку, передає Укрінформ.
«Сторони обговорили майбутній робочий візит української делегації до Республіки Корея. Відтак, планується поглибити співпрацю у сфері відбудови і розвитку інфраструктури, залучити корейські технології та інвестиції, а також обмінятися досвідом у сфері управління публічними інвестиціями», - йдеться у повідомленні.
Наразі Мінрозвитку має 6 діючих та 13 потенційних проєктів з Кореєю; також подано на розгляд 28 концепцій проєктів для відбору на 2027 рік.
Зокрема, сторони обговорюють надання кредиту для закупівлі 20 швидкісних електропоїздів для залізниці.
Наголошується, що у фокусі такі напрями співпраці, як створення у Житомирі тренінгового центру важкої будівельної техніки, використання інноваційних технологій у сфері переробки будівельного сміття для будівництва доріг, залучення корейських виробників будівельних матеріалів (зокрема, скла) до роботи на українському ринку зі спеціальними умовами роботи у прифронтових регіонах.
Як повідомлялося, Україна та корейська корпорація POSCO International визначили низку перспективних проєктів у межах інвестиційної співпраці, серед пріоритетів - будівництво в Одесі теплоелектроцентралі на RDF-паливі.
Фото: Мінрозвитку

