/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F1a7528468d3ef20e8a3fdfdfdfb11227.jpg)
Британія перекидає свої винищувачі до Польщі після вторгнення російських дронів
Як передає Укрінформ, про це Міністерство оборони Великої Британії повідомило у соцмережі Х.
"Typhoon Королівських ВПС приєднаються до союзників і виконуватимуть місії з повітряної оборони над Польщею у межах місії "Східний вартовий" після безрозсудного і небезпечного вторгнення російських безпілотників на територію Польщі минулого тижня", - заявили у британському оборонному відомстві.
У британському відомстві запевнили в непохитності зобов’язання підтримувати НАТО та "захищати кожен сантиметр території союзників".
Як повідомляв Укрінформ, польські військові в ніч проти 10 вересня збили дрони, які вдерлися у повітряний простір РП. Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що союзники по НАТО мають справу з "масштабною провокацією" з боку Москви.
Через порушення російськими дронами повітряного простору Польщі, а згодом і Румунії, послів Росії викликали в МЗС Нідерландів, Чехії, Франції, Іспанії, Канади, Фінляндії та ЄС.
У понеділок, 15 вересня, Міністерство закордонних справ Великої Британії викликало посла Росії після значного та безпрецедентного порушення нею повітряного простору НАТО.
Фото: Міністерство оборони Великої Британії

