Держбюджет-2026: Чалий назвав страшні цифри, про які промовчали урядовці
Держбюджет-2026: Чалий назвав страшні цифри, про які промовчали урядовці

Держбюджет-2026: Чалий назвав страшні цифри, про які промовчали урядовці

Дірка в бюджеті – 76 млрд долл.!!! (60 млрд. долл. + 16 млрд. долл. не вистачає, тобто не відомо, як їх закривати). Що з цим робити?

Чи варто зараз одягати рожеві окуляри і сподіватися, що вже до середини наступного року вдасться закінчити війну?

Жодного зменшення видатків на неефективні програми!

Знову неефективне розбазарювання народних грошей через сумнозвісний телемарафон “Єдині новини”…

Що з грошима (майже 30 млрд грн !!!), які не змогли при всьому бажанні “освоїти” на закупівлі в Болгарії російського застарілого некомплекту атомних енергоблоків?

Що буде з майже 300 млрд євро, що “заморожені” в європейських країнах (насамперед, в Бельгії, хоча позиція ЄК і ЄЦБ тут також має велике значення. Ці гроші саме зараз точно були б не зайвими. Чому немає активного тиску з боку українського уряду на європейських партнерів?

І чи можна взагалі лише за півтори години представити й якось хоч обговорити основний фінансовий документ країни?!

Джерело: Facebook

Источник материала
loader
loader